SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51036941
DIČ: 2120570815
IČ DPH: SK2120570815
P. Pázmaňa 49/3, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: P. Pázmaňa 49/3, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 10. 8. 2017
Základné imanie: 55,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2017
Spisová značka: Sro/40555/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mikuláš Pozsonyi od 10. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Štefan Pozsonyi od 10. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 346,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 9,0 mil. €.

9,0 mil. €
Tržby
346,5 tis. €
Zisk
9,8 mil. €
Celkové výnosy
12,4 mil. €
Aktíva
4,5 mil. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
7,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −196,0 tis., 2022 1,3 mil., 2023 903,7 tis., 2024 278,3 tis., 2025 346,5 tis.2021−196,0 tis.20221,3 mil.2023903,7 tis.2024278,3 tis.2025346,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,7 mil., 2022 5,0 mil., 2023 5,6 mil., 2024 8,4 mil., 2025 9,0 mil.20213,7 mil.20225,0 mil.20235,6 mil.20248,4 mil.20259,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,0 mil. € 346,5 tis. €
2024 8,4 mil. € 278,3 tis. €
2023 5,6 mil. € 903,7 tis. €
2022 5,0 mil. € 1,3 mil. €
2021 3,7 mil. € -196,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok9,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,3 mil. €
  • Zásoby4,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky550,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Krátkodobý finančný majetok87,9 tis. €
  • Finančné účty1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie55,8 tis. €
  • Fondy zo zisku5,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie346,5 tis. €
  • Rezervy45,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky4,0 mil. €
  • Bankové úvery2,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie885 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. v konkurze?

SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. tržby 9,0 mil. €.

Je firma SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. dosiahla zisk 346,5 tis. €.

Je SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. sídli?

SLOVKLIMA DEIMOS group, s.r.o. má sídlo na adrese P. Pázmaňa 49/3, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026