PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35828056
DIČ: 2020286147
IČ DPH: SK2020286147
Jesenského 12, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenského 12, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.45
Dátum vzniku: 20. 12. 2001
Základné imanie: 139,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2002
Spisová značka: Sro/23884/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod) rozsahu voľn…; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Felix Perez od 17. 5. 2012
    konateľ
  • DERMIC, s.r.o. od 12. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 54 % na 59,5 tis. € a tržby jej ostali na 855,1 tis. €.

855,1 tis. €
Tržby
59,5 tis. €
Zisk
874,1 tis. €
Celkové výnosy
284,8 tis. €
Aktíva
213,0 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
29,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 30,6 tis., 2023 34,3 tis., 2024 38,6 tis., 2025 59,5 tis.20214,0 tis.202230,6 tis.202334,3 tis.202438,6 tis.202559,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 608,3 tis., 2022 692,0 tis., 2023 742,2 tis., 2024 855,6 tis., 2025 855,1 tis.2021608,3 tis.2022692,0 tis.2023742,2 tis.2024855,6 tis.2025855,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 855,1 tis. € 59,5 tis. €
2024 855,6 tis. € 38,6 tis. €
2023 742,2 tis. € 34,3 tis. €
2022 692,0 tis. € 30,6 tis. €
2021 608,3 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,6 tis. €
  • Zásoby13,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky259,5 tis. €
  • Finančné účty5,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie139,6 tis. €
  • Fondy zo zisku14,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie59,5 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky67,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie100 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. v konkurze?

PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. tržby 855,1 tis. €.

Je firma PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. dosiahla zisk 59,5 tis. €.

Je PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. platiteľom DPH?

PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. sídli?

PRIMAVERA ANDORRANA SK s.r.o. má sídlo na adrese Jesenského 12, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026