Melservis VK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51024632
DIČ: 2120568439
IČ DPH: SK2120568439
Pažitná 163/7, Želovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pažitná 163/7, Želovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 4. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2019
Spisová značka: Sro/32465/S
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie odťahovej služby; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Melicher od 4. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Pavel Melicher od 4. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Melservis VK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 11,1 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 313,0 tis. €.

313,0 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Zisk
328,0 tis. €
Celkové výnosy
466,7 tis. €
Aktíva
101,5 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
40,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 26,3 tis., 2023 13,4 tis., 2024 22,0 tis., 2025 11,1 tis.202110,3 tis.202226,3 tis.202313,4 tis.202422,0 tis.202511,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 182,4 tis., 2022 256,5 tis., 2023 278,0 tis., 2024 319,7 tis., 2025 313,0 tis.2021182,4 tis.2022256,5 tis.2023278,0 tis.2024319,7 tis.2025313,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 313,0 tis. € 11,1 tis. €
2024 319,7 tis. € 22,0 tis. €
2023 278,0 tis. € 13,4 tis. €
2022 256,5 tis. € 26,3 tis. €
2021 182,4 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok275,0 tis. €
  • Zásoby128,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky11,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,8 tis. €
  • Finančné účty35,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov84,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky113,3 tis. €
  • Bankové úvery231,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Melservis VK s.r.o. v konkurze?

Melservis VK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Melservis VK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Melservis VK s.r.o. tržby 313,0 tis. €.

Je firma Melservis VK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Melservis VK s.r.o. dosiahla zisk 11,1 tis. €.

Je Melservis VK s.r.o. platiteľom DPH?

Melservis VK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Melservis VK s.r.o. sídli?

Melservis VK s.r.o. má sídlo na adrese Pažitná 163/7, Želovce, 991 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026