Creative Asset Management s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51024624
DIČ: 2120567746
IČ DPH: SK2120567746
Iľjušinova 6, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Iľjušinova 6, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 3. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/124945/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Marek od 22. 11. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Creative Asset Management s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 22,3 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 98,3 tis. €.

98,3 tis. €
Tržby
22,3 tis. €
Zisk
99,9 tis. €
Celkové výnosy
652,8 tis. €
Aktíva
178,3 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
76,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,4 tis., 2022 44,3 tis., 2023 −20,2 tis., 2024 56,9 tis., 2025 22,3 tis.202120,4 tis.202244,3 tis.2023−20,2 tis.202456,9 tis.202522,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 307,9 tis., 2022 198,2 tis., 2023 55,6 tis., 2024 149,2 tis., 2025 98,3 tis.2021307,9 tis.2022198,2 tis.202355,6 tis.2024149,2 tis.202598,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,3 tis. € 22,3 tis. €
2024 149,2 tis. € 56,9 tis. €
2023 55,6 tis. € -20,2 tis. €
2022 198,2 tis. € 44,3 tis. €
2021 307,9 tis. € 20,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok22,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok18,8 tis. €
  • Zásoby115 €
  • Krátkodobé pohľadávky563,1 tis. €
  • Finančné účty48,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov125,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky341,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky89,5 tis. €
  • Bankové úvery43,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Creative Asset Management s.r.o. v konkurze?

Creative Asset Management s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Creative Asset Management s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Creative Asset Management s.r.o. tržby 98,3 tis. €.

Je firma Creative Asset Management s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Creative Asset Management s.r.o. dosiahla zisk 22,3 tis. €.

Je Creative Asset Management s.r.o. platiteľom DPH?

Creative Asset Management s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Creative Asset Management s.r.o. sídli?

Creative Asset Management s.r.o. má sídlo na adrese Iľjušinova 6, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026