RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51058456
DIČ: 2120576062
IČ DPH: SK2120576062
Panónska cesta 21, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panónska cesta 21, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 18. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 1. 2022
Spisová značka: Sro/124637/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anca Pufulet od 22. 4. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 13,0 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 217,2 tis. €.

217,2 tis. €
Tržby
13,0 tis. €
Zisk
256,3 tis. €
Celkové výnosy
704,0 tis. €
Aktíva
94,4 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
93,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 9,7 tis., 2023 17,4 tis., 2024 8,8 tis., 2025 13,0 tis.20212,7 tis.20229,7 tis.202317,4 tis.20248,8 tis.202513,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 819,7 tis., 2023 859,9 tis., 2024 187,1 tis., 2025 217,2 tis.20211,5 mil.2022819,7 tis.2023859,9 tis.2024187,1 tis.2025217,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 217,2 tis. € 13,0 tis. €
2024 187,1 tis. € 8,8 tis. €
2023 859,9 tis. € 17,4 tis. €
2022 819,7 tis. € 9,7 tis. €
2021 1,5 mil. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok573,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky88,5 tis. €
  • Finančné účty28,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov76,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky55 €
  • Krátkodobé záväzky448,4 tis. €
  • Bankové úvery161,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. v konkurze?

RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. tržby 217,2 tis. €.

Je firma RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. dosiahla zisk 13,0 tis. €.

Je RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. platiteľom DPH?

RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. sídli?

RC MARKETING COMMERCIAL SERVICE s. r. o. má sídlo na adrese Panónska cesta 21, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026