PEMA Gas s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51024276
DIČ: 2120565139
IČ DPH: SK2120565139
Hlavná 493, Výčapy-Opatovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 493, Výčapy-Opatovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.71
Dátum vzniku: 7. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 9. 2017
Spisová značka: Sro/43800/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Jančovič od 1. 8. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Mgr. Marián Kolník od 15. 1. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Polák od 2. 8. 2017
    konateľspoločník
  • CE Fidelity Slovakia s.r.o. od 19. 11. 2024
    spoločník
  • Maven Consultancy, s.r.o. od 19. 11. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PEMA Gas s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 213 % na 43,4 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
43,4 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
620,1 tis. €
Aktíva
268,2 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
24,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 120,9 tis., 2023 72,8 tis., 2024 13,8 tis., 2025 43,4 tis.20211,1 tis.2022120,9 tis.202372,8 tis.202413,8 tis.202543,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 821,9 tis., 2022 1,7 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,0 mil.2021821,9 tis.20221,7 mil.20231,3 mil.20241,1 mil.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 43,4 tis. €
2024 1,1 mil. € 13,8 tis. €
2023 1,3 mil. € 72,8 tis. €
2022 1,7 mil. € 120,9 tis. €
2021 821,9 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok311,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok25,6 tis. €
  • Zásoby31,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky248,1 tis. €
  • Finančné účty346 €
  • Časové rozlíšenie3,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku512 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,4 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky161,4 tis. €
  • Bankové úvery167,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEMA Gas s.r.o. v konkurze?

PEMA Gas s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEMA Gas s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PEMA Gas s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma PEMA Gas s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PEMA Gas s.r.o. dosiahla zisk 43,4 tis. €.

Je PEMA Gas s.r.o. platiteľom DPH?

PEMA Gas s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PEMA Gas s.r.o. sídli?

PEMA Gas s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 493, Výčapy-Opatovce.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026