BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31336884
DIČ: 2020293561
IČ DPH: SK2020293561
Glejovka 15, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Glejovka 15, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.75
Dátum vzniku: 26. 11. 1992
Základné imanie: 4,2 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1994
Spisová značka: Sro/3873/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Cino od 1. 5. 2019
    konateľ
  • Marek Mikuš od 1. 3. 2012
    konateľ
  • BRENNTAG Austria GmbH od 22. 2. 2025
    spoločník
  • Ing. Andrea Štefanko od 1. 6. 2026
    prokurista
  • Mgr. Gabriela Romanovská od 1. 6. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 856,7 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 49,9 mil. €.

49,9 mil. €
Tržby
856,7 tis. €
Zisk
50,1 mil. €
Celkové výnosy
22,9 mil. €
Aktíva
13,6 mil. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
13,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 mil., 2022 2,0 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,3 mil., 2025 856,7 tis.20211,1 mil.20222,0 mil.20231,7 mil.20241,3 mil.2025856,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,2 mil., 2022 60,1 mil., 2023 53,5 mil., 2024 53,6 mil., 2025 49,9 mil.202144,2 mil.202260,1 mil.202353,5 mil.202453,6 mil.202549,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 mil. € 856,7 tis. €
2024 53,6 mil. € 1,3 mil. €
2023 53,5 mil. € 1,7 mil. €
2022 60,1 mil. € 2,0 mil. €
2021 44,2 mil. € 1,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,6 mil. €
  • Zásoby2,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,4 mil. €
  • Finančné účty869,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie55,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie4,2 mil. €
  • Kapitálové fondy104,8 tis. €
  • Fondy zo zisku421,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie856,7 tis. €
  • Rezervy640,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky7,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. tržby 49,9 mil. €.

Je firma BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 856,7 tis. €.

Je BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. sídli?

BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Glejovka 15, Pezinok, 902 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026