MST EUROPE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51005450
DIČ: 2120569143
IČ DPH: SK2120569143
Andovská 9C, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Andovská 9C, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 27. 7. 2017
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 10. 2017
Spisová značka: Sro/43767/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Mátéffy od 27. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Štefan Tóth od 27. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MST EUROPE s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 27,8 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 94,5 tis. €.

94,5 tis. €
Tržby
27,8 tis. €
Strata
59,1 tis. €
Aktíva
9,1 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −19,9 tis., 2022 1,4 tis., 2023 −22,3 tis., 2024 4,9 tis., 2025 −27,8 tis.2021−19,9 tis.20221,4 tis.2023−22,3 tis.20244,9 tis.2025−27,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 355,2 tis., 2022 303,7 tis., 2023 224,5 tis., 2024 181,4 tis., 2025 94,5 tis.2021355,2 tis.2022303,7 tis.2023224,5 tis.2024181,4 tis.202594,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,5 tis. € -27,8 tis. €
2024 181,4 tis. € 4,9 tis. €
2023 224,5 tis. € -22,3 tis. €
2022 303,7 tis. € 1,4 tis. €
2021 355,2 tis. € -19,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,1 tis. €
  • Záväzky50,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MST EUROPE s.r.o. v konkurze?

MST EUROPE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MST EUROPE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MST EUROPE s.r.o. tržby 94,5 tis. €.

Je firma MST EUROPE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MST EUROPE s.r.o. vykázala stratu 27,8 tis. €.

Je MST EUROPE s.r.o. platiteľom DPH?

MST EUROPE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MST EUROPE s.r.o. sídli?

MST EUROPE s.r.o. má sídlo na adrese Andovská 9C, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026