PeKaLu s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51070871
DIČ: 2120606356
IČ DPH: SK2120606356
Úzka 760/2, Podhájska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Úzka 760/2, Podhájska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 14. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2018
Spisová značka: Sro/44087/N
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Sťahovacie služby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Luhan od 23. 4. 2021
    konateľspoločník
  • Katarína Luhanová od 3. 5. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť PeKaLu s.r.o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 1,1 tis. € a tržby jej klesli o 50 % na 59,1 tis. €.

59,1 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Strata
67,6 tis. €
Aktíva
6,1 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −1,7 tis., 2021 1,6 tis., 2022 403, 2023 924, 2024 −1,1 tis.2020−1,7 tis.20211,6 tis.202240320239242024−1,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 38,2 tis., 2021 61,4 tis., 2022 247,8 tis., 2023 117,2 tis., 2024 59,1 tis.202038,2 tis.202161,4 tis.2022247,8 tis.2023117,2 tis.202459,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 59,1 tis. € -1,1 tis. €
2023 117,2 tis. € 924 €
2022 247,8 tis. € 403 €
2021 61,4 tis. € 1,6 tis. €
2020 38,2 tis. € -1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie6,1 tis. €
  • Záväzky61,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PeKaLu s.r.o. v konkurze?

PeKaLu s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PeKaLu s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala PeKaLu s.r.o. tržby 59,1 tis. €.

Je firma PeKaLu s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 PeKaLu s.r.o. vykázala stratu 1,1 tis. €.

Je PeKaLu s.r.o. platiteľom DPH?

PeKaLu s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PeKaLu s.r.o. sídli?

PeKaLu s.r.o. má sídlo na adrese Úzka 760/2, Podhájska, 941 48.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026