FOODSERVICE NITRA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50963511
DIČ: 2120541159
IČ DPH: SK2120541159
Jakuba Haška 3, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jakuba Haška 3, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.17
Dátum vzniku: 23. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2018
Spisová značka: Sro/43577/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Fekete od 5. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FOODSERVICE NITRA s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 25,5 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
25,5 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
532,9 tis. €
Aktíva
77,6 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
20,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,8 tis., 2022 28,5 tis., 2023 36,7 tis., 2024 −155, 2025 25,5 tis.202122,8 tis.202228,5 tis.202336,7 tis.2024−155202525,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 516,4 tis., 2022 679,1 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,8 mil.2021516,4 tis.2022679,1 tis.20231,2 mil.20241,7 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 25,5 tis. €
2024 1,7 mil. € -155 €
2023 1,2 mil. € 36,7 tis. €
2022 679,1 tis. € 28,5 tis. €
2021 516,4 tis. € 22,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok212,5 tis. €
  • Zásoby112,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky213 €
  • Krátkodobé pohľadávky20,6 tis. €
  • Finančné účty183,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky121,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky218,9 tis. €
  • Bankové úvery114,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FOODSERVICE NITRA s.r.o. v konkurze?

FOODSERVICE NITRA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FOODSERVICE NITRA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FOODSERVICE NITRA s.r.o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma FOODSERVICE NITRA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FOODSERVICE NITRA s.r.o. dosiahla zisk 25,5 tis. €.

Je FOODSERVICE NITRA s.r.o. platiteľom DPH?

FOODSERVICE NITRA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FOODSERVICE NITRA s.r.o. sídli?

FOODSERVICE NITRA s.r.o. má sídlo na adrese Jakuba Haška 3, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026