ŠK Železiarne Podbrezová a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50922599
DIČ: 2120522569
IČ DPH: SK2120522569
Kolkáreň 58, Podbrezová

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Kolkáreň 58, Podbrezová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 1. 6. 2017
Základné imanie: 332,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2017
Spisová značka: Sa/1141/S
Predmet podnikania (výber): vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia; sprostredkovanie obchodu a služieb; reklamná a propagačná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Július Kriváň od 29. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Marian Kurčík od 29. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Soňa Máziková od 29. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Vladimír Soták od 29. 3. 2022
    člen predstavenstva
  • Alena Sojková od 25. 9. 2024
    člen dozornej rady
  • Ing. Ján Villim od 29. 3. 2022
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ivana Weisová od 29. 3. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠK Železiarne Podbrezová a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 328 % na 41,6 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 686,9 tis. €.

686,9 tis. €
Tržby
41,6 tis. €
Zisk
745,5 tis. €
Celkové výnosy
664,4 tis. €
Aktíva
519,8 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
38,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,8 tis., 2022 16,1 tis., 2023 20,9 tis., 2024 9,7 tis., 2025 41,6 tis.202119,8 tis.202216,1 tis.202320,9 tis.20249,7 tis.202541,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 406,0 tis., 2022 567,5 tis., 2023 685,9 tis., 2024 734,5 tis., 2025 686,9 tis.2021406,0 tis.2022567,5 tis.2023685,9 tis.2024734,5 tis.2025686,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 686,9 tis. € 41,6 tis. €
2024 734,5 tis. € 9,7 tis. €
2023 685,9 tis. € 20,9 tis. €
2022 567,5 tis. € 16,1 tis. €
2021 406,0 tis. € 19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok331,2 tis. €
  • Zásoby6,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky126,2 tis. €
  • Finančné účty192,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie332,0 tis. €
  • Kapitálové fondy23,2 tis. €
  • Fondy zo zisku95,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie41,6 tis. €
  • Rezervy27,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky96,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠK Železiarne Podbrezová a.s. v konkurze?

ŠK Železiarne Podbrezová a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠK Železiarne Podbrezová a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠK Železiarne Podbrezová a.s. tržby 686,9 tis. €.

Je firma ŠK Železiarne Podbrezová a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠK Železiarne Podbrezová a.s. dosiahla zisk 41,6 tis. €.

Je ŠK Železiarne Podbrezová a.s. platiteľom DPH?

ŠK Železiarne Podbrezová a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠK Železiarne Podbrezová a.s. sídli?

ŠK Železiarne Podbrezová a.s. má sídlo na adrese Kolkáreň 58, Podbrezová, 976 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026