fialky s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52413594
DIČ: 2121035785
IČ DPH: SK2121035785
Závodie 40/53, Čierny Balog

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodie 40/53, Čierny Balog Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 4. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2019
Spisová značka: Sro/36703/S
Predmet podnikania (výber): Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Paulína Bátovská Fialková od 4. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť fialky s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 493 % na 71,1 tis. € a tržby jej narástli o 136 % na 146,5 tis. €.

146,5 tis. €
Tržby
71,1 tis. €
Zisk
151,1 tis. €
Celkové výnosy
298,7 tis. €
Aktíva
276,8 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
84,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68,4 tis., 2022 93,4 tis., 2023 53,8 tis., 2024 12,0 tis., 2025 71,1 tis.202168,4 tis.202293,4 tis.202353,8 tis.202412,0 tis.202571,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 216,4 tis., 2022 210,0 tis., 2023 124,7 tis., 2024 62,1 tis., 2025 146,5 tis.2021216,4 tis.2022210,0 tis.2023124,7 tis.202462,1 tis.2025146,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,5 tis. € 71,1 tis. €
2024 62,1 tis. € 12,0 tis. €
2023 124,7 tis. € 53,8 tis. €
2022 210,0 tis. € 93,4 tis. €
2021 216,4 tis. € 68,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky162,2 tis. €
  • Finančné účty98,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov200,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie71,1 tis. €
  • Rezervy100 €
  • Krátkodobé záväzky21,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma fialky s. r. o. v konkurze?

fialky s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma fialky s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala fialky s. r. o. tržby 146,5 tis. €.

Je firma fialky s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 fialky s. r. o. dosiahla zisk 71,1 tis. €.

Je fialky s. r. o. platiteľom DPH?

fialky s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma fialky s. r. o. sídli?

fialky s. r. o. má sídlo na adrese Závodie 40/53, Čierny Balog, 976 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026