iTech medical s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50803298
DIČ: 2120478426
IČ DPH: SK2120478426
Moravské Lieskové 411, Moravské Lieskové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moravské Lieskové 411, Moravské Lieskové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 25. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 4. 2017
Spisová značka: Sro/34493/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Búzik od 8. 11. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť iTech medical s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 87,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 449,0 tis. €.

449,0 tis. €
Tržby
87,4 tis. €
Zisk
449,0 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
475,9 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
39,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 137,8 tis., 2022 41,8 tis., 2023 92,8 tis., 2024 91,5 tis., 2025 87,4 tis.2021137,8 tis.202241,8 tis.202392,8 tis.202491,5 tis.202587,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 553,4 tis., 2022 272,5 tis., 2023 522,9 tis., 2024 417,9 tis., 2025 449,0 tis.2021553,4 tis.2022272,5 tis.2023522,9 tis.2024417,9 tis.2025449,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 449,0 tis. € 87,4 tis. €
2024 417,9 tis. € 91,5 tis. €
2023 522,9 tis. € 92,8 tis. €
2022 272,5 tis. € 41,8 tis. €
2021 553,4 tis. € 137,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,0 tis. €
  • Zásoby31,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky915,6 tis. €
  • Finančné účty25,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie170 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku-2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov385,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,4 tis. €
  • Rezervy3,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky471,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma iTech medical s.r.o. v konkurze?

iTech medical s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma iTech medical s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala iTech medical s.r.o. tržby 449,0 tis. €.

Je firma iTech medical s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 iTech medical s.r.o. dosiahla zisk 87,4 tis. €.

Je iTech medical s.r.o. platiteľom DPH?

iTech medical s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma iTech medical s.r.o. sídli?

iTech medical s.r.o. má sídlo na adrese Moravské Lieskové 411, Moravské Lieskové, 916 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026