ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50784081
DIČ: 2120472046
IČ DPH: SK2120472046
Vištucká 1265/5, Šenkvice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vištucká 1265/5, Šenkvice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 20. 3. 2017
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2019
Spisová značka: Sro/118218/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Repa od 20. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Marta Štefaničková od 20. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Oto Štefanička od 20. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Lucia Repová od 20. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 5,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 78,0 tis. €.

78,0 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Zisk
78,0 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
20,1 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
50,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 12,6 tis., 2023 5,6 tis., 2024 7,9 tis., 2025 5,3 tis.20218,0 tis.202212,6 tis.20235,6 tis.20247,9 tis.20255,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,8 tis., 2022 46,8 tis., 2023 65,2 tis., 2024 81,6 tis., 2025 78,0 tis.202138,8 tis.202246,8 tis.202365,2 tis.202481,6 tis.202578,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 78,0 tis. € 5,3 tis. €
2024 81,6 tis. € 7,9 tis. €
2023 65,2 tis. € 5,6 tis. €
2022 46,8 tis. € 12,6 tis. €
2021 38,8 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,1 tis. €
  • Finančné účty30,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. v konkurze?

ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. tržby 78,0 tis. €.

Je firma ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. dosiahla zisk 5,3 tis. €.

Je ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. platiteľom DPH?

ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. sídli?

ŠENKVICKÁ ŠĽACHTA s.r.o. má sídlo na adrese Vištucká 1265/5, Šenkvice, 900 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026