VISTA real Pezinok, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51034603
DIČ: 2120564677
IČ DPH: SK2120564677
Šenkvická cesta 3, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šenkvická cesta 3, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 2. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 12. 2017
Spisová značka: Sro/121608/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Erik Gottschall od 2. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Vladimír Halamiček od 2. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VISTA real Pezinok, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 6,7 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 482,2 tis. €.

482,2 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
490,7 tis. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
105,3 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
38,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −77,5 tis., 2022 4,3 tis., 2023 34,7 tis., 2024 40,5 tis., 2025 6,7 tis.2021−77,5 tis.20224,3 tis.202334,7 tis.202440,5 tis.20256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 415,7 tis., 2022 450,6 tis., 2023 553,1 tis., 2024 596,9 tis., 2025 482,2 tis.2021415,7 tis.2022450,6 tis.2023553,1 tis.2024596,9 tis.2025482,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 482,2 tis. € 6,7 tis. €
2024 596,9 tis. € 40,5 tis. €
2023 553,1 tis. € 34,7 tis. €
2022 450,6 tis. € 4,3 tis. €
2021 415,7 tis. € -77,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok25,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok987,5 tis. €
  • Zásoby11,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty53,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy27,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,4 mil. €
  • Krátkodobé záväzky-1,1 mil. €
  • Bankové úvery659,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VISTA real Pezinok, s.r.o. v konkurze?

VISTA real Pezinok, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VISTA real Pezinok, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VISTA real Pezinok, s.r.o. tržby 482,2 tis. €.

Je firma VISTA real Pezinok, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VISTA real Pezinok, s.r.o. dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je VISTA real Pezinok, s.r.o. platiteľom DPH?

VISTA real Pezinok, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VISTA real Pezinok, s.r.o. sídli?

VISTA real Pezinok, s.r.o. má sídlo na adrese Šenkvická cesta 3, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026