RAGA partners s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50686755
DIČ: 2120454479
IČ DPH: SK2120454479
Rozvadze 518, Trenčianske Stankovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rozvadze 518, Trenčianske Stankovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.92
Dátum vzniku: 28. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/34310/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; Organizovanie kurzov, školení a seminárov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radoslav Koprivňanský od 10. 7. 2025
    konateľspoločník
  • Gabriela Koprivňanská od 28. 2. 2017
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAGA partners s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 40,7 tis. € a tržby jej narástli o 85 % na 98,1 tis. €.

98,1 tis. €
Tržby
40,7 tis. €
Strata
98,5 tis. €
Aktíva
240 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,1 tis., 2022 5,0 tis., 2023 5,0 tis., 2024 4,9 tis., 2025 −40,7 tis.202110,1 tis.20225,0 tis.20235,0 tis.20244,9 tis.2025−40,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,7 tis., 2022 50,3 tis., 2023 95,8 tis., 2024 53,1 tis., 2025 98,1 tis.202156,7 tis.202250,3 tis.202395,8 tis.202453,1 tis.202598,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,1 tis. € -40,7 tis. €
2024 53,1 tis. € 4,9 tis. €
2023 95,8 tis. € 5,0 tis. €
2022 50,3 tis. € 5,0 tis. €
2021 56,7 tis. € 10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie240 €
  • Záväzky98,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAGA partners s. r. o. v konkurze?

RAGA partners s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAGA partners s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAGA partners s. r. o. tržby 98,1 tis. €.

Je firma RAGA partners s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAGA partners s. r. o. vykázala stratu 40,7 tis. €.

Je RAGA partners s. r. o. platiteľom DPH?

RAGA partners s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAGA partners s. r. o. sídli?

RAGA partners s. r. o. má sídlo na adrese Rozvadze 518, Trenčianske Stankovce, 913 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026