SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 00165506
DIČ: 2020295442
IČ DPH: SK2020295442
Kúpeľná 107, Dudince

Základné údaje

Právna forma: Štátny podnik
Sídlo: Kúpeľná 107, Dudince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.90
Dátum vzniku: 1. 1. 1991
Základné imanie: 5,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1993
Spisová značka: Pš/712/S
Predmet podnikania (výber): V súlade so zákonom č. 576/2004 Z.z. o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej star…; okrem kúpeľnej starostlivosti poskytovať v súlade s indikačným zameraním Kúpeľnej liečebne Diamant v Dudinciach ústav…; spolupracovať s vedeckými a odbornými inštitúciami za účelom zdokonaľovania liečebných metodík a poskytovania zdravot… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ministerstvo zdravotníctva SR od 1. 1. 1991
    spoločník
  • Peter Šóder od 14. 8. 2021
    člen štatutárneho orgánu
  • Anna Laššáková od 1. 3. 2022
    člen dozornej rady
  • Henrieta Alföldiová od 1. 3. 2022
    člen dozornej rady
  • Ildikó Kantová od 1. 9. 2024
    člen dozornej rady
  • Peter Vician od 1. 3. 2022
    člen dozornej rady
  • Zoltán Sťahula od 1. 3. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 330,3 tis. € a tržby jej ostali na 5,6 mil. €.

5,6 mil. €
Tržby
330,3 tis. €
Zisk
5,7 mil. €
Celkové výnosy
6,9 mil. €
Aktíva
6,0 mil. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
68,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −213,5 tis., 2022 302,6 tis., 2023 377,7 tis., 2024 332,3 tis., 2025 330,3 tis.2021−213,5 tis.2022302,6 tis.2023377,7 tis.2024332,3 tis.2025330,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,7 mil., 2022 3,8 mil., 2023 5,0 mil., 2024 5,6 mil., 2025 5,6 mil.20212,7 mil.20223,8 mil.20235,0 mil.20245,6 mil.20255,6 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 3,0 mil., 2022 3,9 mil., 2023 5,1 mil., 2024 5,7 mil., 2025 5,7 mil.20213,0 mil.20223,9 mil.20235,1 mil.20245,7 mil.20255,7 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 21,8 tis., 2022 −96,4 tis., 2023 77,3 tis., 2024 109,9 tis., 2025 216,0 tis.202121,8 tis.2022−96,4 tis.202377,3 tis.2024109,9 tis.2025216,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 mil. € 330,3 tis. €
2024 5,6 mil. € 332,3 tis. €
2023 5,0 mil. € 377,7 tis. €
2022 3,8 mil. € 302,6 tis. €
2021 2,7 mil. € -213,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok60,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,5 mil. €
  • Zásoby25,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,4 tis. €
  • Finančné účty2,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie11,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,7 mil. €
  • Fondy zo zisku90,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-125,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie330,3 tis. €
  • Rezervy22,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky418,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky454,5 tis. €
  • Bankové úvery18,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. v konkurze?

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. tržby 5,6 mil. €.

Je firma SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. dosiahla zisk 330,3 tis. €.

Je SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. platiteľom DPH?

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. sídli?

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. má sídlo na adrese Kúpeľná 107, Dudince, 962 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026