Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50641689
DIČ: 2120409236
IČ DPH: SK2120409236
Istrijská 71, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Istrijská 71, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 1. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2017
Spisová značka: Sro/116233/B
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Bródy od 1. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Monika Bródyová od 24. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 268 % na 22,9 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 908,7 tis. €.

908,7 tis. €
Tržby
22,9 tis. €
Zisk
908,7 tis. €
Celkové výnosy
109,5 tis. €
Aktíva
58,4 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
22,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 3,5 tis., 2023 6,6 tis., 2024 6,2 tis., 2025 22,9 tis.20214,3 tis.20223,5 tis.20236,6 tis.20246,2 tis.202522,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 755,6 tis., 2022 813,9 tis., 2023 799,8 tis., 2024 800,9 tis., 2025 908,7 tis.2021755,6 tis.2022813,9 tis.2023799,8 tis.2024800,9 tis.2025908,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 908,7 tis. € 22,9 tis. €
2024 800,9 tis. € 6,2 tis. €
2023 799,8 tis. € 6,6 tis. €
2022 813,9 tis. € 3,5 tis. €
2021 755,6 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,6 tis. €
  • Finančné účty75,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie988 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky47,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. v konkurze?

Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. tržby 908,7 tis. €.

Je firma Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. dosiahla zisk 22,9 tis. €.

Je Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. platiteľom DPH?

Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. sídli?

Marcel Bródy – PNEUSERVIS, s.r.o. má sídlo na adrese Istrijská 71, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026