Sion Familia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51291088
DIČ: 2120664568
IČ DPH: SK2120664568
Majerníkova 17, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerníkova 17, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 12. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2018
Spisová značka: Sro/148705/B
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Spálová od 14. 6. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sion Familia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 3,5 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 182,0 tis. €.

182,0 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
182,5 tis. €
Celkové výnosy
707,9 tis. €
Aktíva
221,5 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
42,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,5 tis., 2022 3,6 tis., 2023 12,3 tis., 2024 223, 2025 3,5 tis.20214,5 tis.20223,6 tis.202312,3 tis.202422320253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 87,9 tis., 2022 95,1 tis., 2023 114,7 tis., 2024 124,9 tis., 2025 182,0 tis.202187,9 tis.202295,1 tis.2023114,7 tis.2024124,9 tis.2025182,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 182,0 tis. € 3,5 tis. €
2024 124,9 tis. € 223 €
2023 114,7 tis. € 12,3 tis. €
2022 95,1 tis. € 3,6 tis. €
2021 87,9 tis. € 4,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok647,9 tis. €
  • Zásoby6,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,3 tis. €
  • Finančné účty6,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy217,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-4,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky442,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sion Familia, s.r.o. v konkurze?

Sion Familia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sion Familia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sion Familia, s.r.o. tržby 182,0 tis. €.

Je firma Sion Familia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sion Familia, s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je Sion Familia, s.r.o. platiteľom DPH?

Sion Familia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sion Familia, s.r.o. sídli?

Sion Familia, s.r.o. má sídlo na adrese Majerníkova 17, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026