MAGENTA REAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50613405
DIČ: 2120392428
IČ DPH: SK2120392428
Stará Vajnorská 37, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stará Vajnorská 37, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 1. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2017
Spisová značka: Sro/160410/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slavomír Kotlárik od 1. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Miloš Vavrík od 1. 12. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAGENTA REAL s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 114,6 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 121,7 tis. €.

121,7 tis. €
Tržby
114,6 tis. €
Strata
127,6 tis. €
Celkové výnosy
558,3 tis. €
Aktíva
-92,3 tis. €
Vlastné imanie
117 %
Celková zadlženosť
89,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,6 tis., 2022 13,4 tis., 2023 3,8 tis., 2024 2,5 tis., 2025 −114,6 tis.20214,6 tis.202213,4 tis.20233,8 tis.20242,5 tis.2025−114,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 77,5 tis., 2022 88,3 tis., 2023 97,4 tis., 2024 106,8 tis., 2025 121,7 tis.202177,5 tis.202288,3 tis.202397,4 tis.2024106,8 tis.2025121,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 121,7 tis. € -114,6 tis. €
2024 106,8 tis. € 2,5 tis. €
2023 97,4 tis. € 3,8 tis. €
2022 88,3 tis. € 13,4 tis. €
2021 77,5 tis. € 4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok456,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky74,9 tis. €
  • Finančné účty24,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-114,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky602,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie48,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAGENTA REAL s. r. o. v konkurze?

MAGENTA REAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAGENTA REAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAGENTA REAL s. r. o. tržby 121,7 tis. €.

Je firma MAGENTA REAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAGENTA REAL s. r. o. vykázala stratu 114,6 tis. €.

Je MAGENTA REAL s. r. o. platiteľom DPH?

MAGENTA REAL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAGENTA REAL s. r. o. sídli?

MAGENTA REAL s. r. o. má sídlo na adrese Stará Vajnorská 37, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026