KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50628330
DIČ: 2120409346
IČ DPH: SK2120409346
Odborárska 23, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odborárska 23, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 15. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 2017
Spisová značka: Sro/116005/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Šimkovič od 15. 12. 2016
    konateľspoločník
  • RNDr. Pavol Kubošek, CSc. od 9. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 148 % na 356,8 tis. € a tržby jej narástli o 279 % na 10,1 mil. €.

10,1 mil. €
Tržby
356,8 tis. €
Zisk
10,1 mil. €
Celkové výnosy
4,8 mil. €
Aktíva
365,3 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
12,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 316,3 tis., 2022 255,3 tis., 2023 32,6 tis., 2024 143,9 tis., 2025 356,8 tis.2021316,3 tis.2022255,3 tis.202332,6 tis.2024143,9 tis.2025356,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 2,5 mil., 2023 2,4 mil., 2024 2,7 mil., 2025 10,1 mil.20211,2 mil.20222,5 mil.20232,4 mil.20242,7 mil.202510,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,1 mil. € 356,8 tis. €
2024 2,7 mil. € 143,9 tis. €
2023 2,4 mil. € 32,6 tis. €
2022 2,5 mil. € 255,3 tis. €
2021 1,2 mil. € 316,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok940,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok50,2 tis. €
  • Zásoby780,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky7,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,9 mil. €
  • Finančné účty101,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku11,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-108,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie356,8 tis. €
  • Rezervy9,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky214,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,1 mil. €
  • Bankové úvery138,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. v konkurze?

KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. tržby 10,1 mil. €.

Je firma KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. dosiahla zisk 356,8 tis. €.

Je KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. platiteľom DPH?

KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. sídli?

KVANT SHOW PRODUCTION, s.r.o. má sídlo na adrese Odborárska 23, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026