HL - Stavby, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50597647
DIČ: 2120388072
IČ DPH: SK2120388072
Záhradná 590/34, Viničné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradná 590/34, Viničné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 22. 11. 2016
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/115512/B
Predmet podnikania (výber): Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Hamar od 22. 11. 2016
    konateľspoločník
  • Štefan Ligyak od 22. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HL - Stavby, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 23,9 tis. € a tržby jej narástli na 219,5 tis. €.

219,5 tis. €
Tržby
23,9 tis. €
Zisk
179,7 tis. €
Celkové výnosy
257,2 tis. €
Aktíva
224,6 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
13,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,5 tis., 2022 90,5 tis., 2023 33,4 tis., 2024 −307, 2025 23,9 tis.202146,5 tis.202290,5 tis.202333,4 tis.2024−307202523,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 426,7 tis., 2022 289,6 tis., 2023 98,7 tis., 2024 330, 2025 219,5 tis.2021426,7 tis.2022289,6 tis.202398,7 tis.20243302025219,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 219,5 tis. € 23,9 tis. €
2024 330 € -307 €
2023 98,7 tis. € 33,4 tis. €
2022 289,6 tis. € 90,5 tis. €
2021 426,7 tis. € 46,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby200,0 tis. €
  • Finančné účty57,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov189,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HL - Stavby, s.r.o. v konkurze?

HL - Stavby, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HL - Stavby, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HL - Stavby, s.r.o. tržby 219,5 tis. €.

Je firma HL - Stavby, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HL - Stavby, s.r.o. dosiahla zisk 23,9 tis. €.

Je HL - Stavby, s.r.o. platiteľom DPH?

HL - Stavby, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HL - Stavby, s.r.o. sídli?

HL - Stavby, s.r.o. má sídlo na adrese Záhradná 590/34, Viničné, 900 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026