Isoprim Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36799599
DIČ: 2022407541
IČ DPH: SK2022407541
Lipová 4, Viničné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lipová 4, Viničné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 7. 2007
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2007
Spisová značka: Sro/46759/B
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Pastír od 21. 3. 2018
    konateľspoločník
  • Miroslava Pastírová od 19. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Isoprim Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 292 % na 9,6 tis. € a tržby jej narástli o 129 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
9,6 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
349,6 tis. €
Aktíva
48,2 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
1,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −647, 2022 2,0 tis., 2023 6,3 tis., 2024 2,4 tis., 2025 9,6 tis.2021−64720222,0 tis.20236,3 tis.20242,4 tis.20259,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 647,8 tis., 2022 1,2 mil., 2023 355,3 tis., 2024 447,6 tis., 2025 1,0 mil.2021647,8 tis.20221,2 mil.2023355,3 tis.2024447,6 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 9,6 tis. €
2024 447,6 tis. € 2,4 tis. €
2023 355,3 tis. € 6,3 tis. €
2022 1,2 mil. € 2,0 tis. €
2021 647,8 tis. € -647 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 tis. €
  • Zásoby54,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky21,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky188,9 tis. €
  • Finančné účty81,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie48,2 tis. €
  • Záväzky301,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Isoprim Slovakia, s.r.o. v konkurze?

Isoprim Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Isoprim Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Isoprim Slovakia, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma Isoprim Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Isoprim Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 9,6 tis. €.

Je Isoprim Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

Isoprim Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Isoprim Slovakia, s.r.o. sídli?

Isoprim Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Lipová 4, Viničné, 900 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026