QMS Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50588303
DIČ: 2120390910
IČ DPH: SK2120390910
Dolná ulica 47, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolná ulica 47, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 1. 12. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/30897/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí.; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Veronika Miškovicová od 20. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť QMS Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 18,2 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 186,9 tis. €.

186,9 tis. €
Tržby
18,2 tis. €
Zisk
186,9 tis. €
Celkové výnosy
394,4 tis. €
Aktíva
355,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
37,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,2 tis., 2022 54,8 tis., 2023 48,6 tis., 2024 28,1 tis., 2025 18,2 tis.202159,2 tis.202254,8 tis.202348,6 tis.202428,1 tis.202518,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 250,5 tis., 2022 237,1 tis., 2023 292,7 tis., 2024 238,5 tis., 2025 186,9 tis.2021250,5 tis.2022237,1 tis.2023292,7 tis.2024238,5 tis.2025186,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 186,9 tis. € 18,2 tis. €
2024 238,5 tis. € 28,1 tis. €
2023 292,7 tis. € 48,6 tis. €
2022 237,1 tis. € 54,8 tis. €
2021 250,5 tis. € 59,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky68,8 tis. €
  • Finančné účty324,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov331,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,2 tis. €
  • Rezervy4,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky893 €
  • Krátkodobé záväzky33,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma QMS Slovakia s.r.o. v konkurze?

QMS Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma QMS Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala QMS Slovakia s.r.o. tržby 186,9 tis. €.

Je firma QMS Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 QMS Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 18,2 tis. €.

Je QMS Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

QMS Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma QMS Slovakia s.r.o. sídli?

QMS Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Dolná ulica 47, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026