Stavomontáže Inštalácie s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31628222
DIČ: 2020456284
IČ DPH: SK2020456284
Majerská cesta 36, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerská cesta 36, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tlač a reprodukcia záznamových médií 18.13
Dátum vzniku: 28. 4. 1995
Základné imanie: 40,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 1995
Spisová značka: Sro/2682/S
Predmet podnikania (výber): - plynoinštalatérstvo pre bytové, občianske, priemyslové a inžinierske stavby; - montáž a opravy plynových rozvodov a zariadení; - revízie a skúšky plynových rozvodov a zariadení dodávateľským spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Mora od 1. 2. 2001
    konateľspoločník
  • Ivan Gálus od 28. 4. 1995
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavomontáže Inštalácie s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 90 % na 14,8 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 840,5 tis. €.

840,5 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
841,1 tis. €
Celkové výnosy
675,1 tis. €
Aktíva
345,4 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
28,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 236, 2022 2,3 tis., 2023 1,7 tis., 2024 7,8 tis., 2025 14,8 tis.202123620222,3 tis.20231,7 tis.20247,8 tis.202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 691,9 tis., 2022 987,8 tis., 2023 642,4 tis., 2024 1,1 mil., 2025 840,5 tis.2021691,9 tis.2022987,8 tis.2023642,4 tis.20241,1 mil.2025840,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 840,5 tis. € 14,8 tis. €
2024 1,1 mil. € 7,8 tis. €
2023 642,4 tis. € 1,7 tis. €
2022 987,8 tis. € 2,3 tis. €
2021 691,9 tis. € 236 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok55,3 tis. €
  • Zásoby69,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky340,2 tis. €
  • Finančné účty204,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov282,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,8 tis. €
  • Rezervy8,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky150,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky164,3 tis. €
  • Bankové úvery5,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavomontáže Inštalácie s.r.o. v konkurze?

Stavomontáže Inštalácie s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavomontáže Inštalácie s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavomontáže Inštalácie s.r.o. tržby 840,5 tis. €.

Je firma Stavomontáže Inštalácie s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavomontáže Inštalácie s.r.o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Je Stavomontáže Inštalácie s.r.o. platiteľom DPH?

Stavomontáže Inštalácie s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavomontáže Inštalácie s.r.o. sídli?

Stavomontáže Inštalácie s.r.o. má sídlo na adrese Majerská cesta 36, Banská Bystrica, 974 74.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026