Techtronic Industries Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50575571
DIČ: 2120387720
IČ DPH: SK2120387720
Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 29. 10. 2016
Základné imanie: 75,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/115033/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby; veľkoobchod a maloobchod …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Aneta Pietrasiak od 3. 6. 2026
    konateľ
  • Bodo Sobke od 23. 6. 2023
    konateľ
  • TECHTRONIC INDUSTRIES EMEA LIMITED od 22. 7. 2026
    spoločník
  • Techtronic Industries Czech s.r.o. od 22. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Techtronic Industries Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 21,3 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
21,3 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
459,5 tis. €
Aktíva
164,0 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
68,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,9 tis., 2022 −27,6 tis., 2023 114,6 tis., 2024 18,7 tis., 2025 21,3 tis.2021−13,9 tis.2022−27,6 tis.2023114,6 tis.202418,7 tis.202521,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 642,6 tis., 2022 788,2 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,6 mil.2021642,6 tis.2022788,2 tis.20231,2 mil.20241,5 mil.20251,6 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 642,6 tis., 2022 788,3 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,6 mil.2021642,6 tis.2022788,3 tis.20231,2 mil.20241,5 mil.20251,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,9 tis., 2022 3,2 tis., 2023 39,1 tis., 2024 17,0 tis., 2025 17,6 tis.20211,9 tis.20223,2 tis.202339,1 tis.202417,0 tis.202517,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 21,3 tis. €
2024 1,5 mil. € 18,7 tis. €
2023 1,2 mil. € 114,6 tis. €
2022 788,2 tis. € -27,6 tis. €
2021 642,6 tis. € -13,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky58,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky118,6 tis. €
  • Finančné účty283,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie75,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov59,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,3 tis. €
  • Rezervy285,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky784 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Techtronic Industries Slovakia s.r.o. v konkurze?

Techtronic Industries Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Techtronic Industries Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Techtronic Industries Slovakia s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Techtronic Industries Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Techtronic Industries Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 21,3 tis. €.

Je Techtronic Industries Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Techtronic Industries Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Techtronic Industries Slovakia s.r.o. sídli?

Techtronic Industries Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026