Zväz pre skladovanie zásob, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36366862
DIČ: 2022195076
IČ DPH: SK2022195076
Vlčie hrdlo 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Vlčie hrdlo 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 7. 6. 2006
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2010
Spisová značka: Sa/3890/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Barbora Mlyneková od 1. 11. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Zsolt Novotný od 5. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • Ján Dubovský od 1. 6. 2025
    člen predstavenstva
  • Róbert Kovács od 5. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Mgr. Peter Kasl od 16. 7. 2025
    člen dozornej rady
  • Ing. Anton Molnár od 2. 4. 2024
    člen dozornej rady
  • Ing. Igor Galovič od 5. 12. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zväz pre skladovanie zásob, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 2,9 mil. € a tržby jej klesli o 45 % na 18,2 mil. €.

18,2 mil. €
Tržby
2,9 mil. €
Zisk
18,2 mil. €
Celkové výnosy
21,4 mil. €
Aktíva
7,2 mil. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
32,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 mil., 2022 3,2 mil., 2023 3,7 mil., 2024 4,3 mil., 2025 2,9 mil.20213,8 mil.20223,2 mil.20233,7 mil.20244,3 mil.20252,9 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,9 mil., 2022 19,0 mil., 2023 17,7 mil., 2024 33,1 mil., 2025 18,2 mil.202115,9 mil.202219,0 mil.202317,7 mil.202433,1 mil.202518,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,2 mil. € 2,9 mil. €
2024 33,1 mil. € 4,3 mil. €
2023 17,7 mil. € 3,7 mil. €
2022 19,0 mil. € 3,2 mil. €
2021 15,9 mil. € 3,8 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok40,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok18,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty686,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 mil. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky822,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie269,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zväz pre skladovanie zásob, a.s. v konkurze?

Zväz pre skladovanie zásob, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zväz pre skladovanie zásob, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zväz pre skladovanie zásob, a.s. tržby 18,2 mil. €.

Je firma Zväz pre skladovanie zásob, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zväz pre skladovanie zásob, a.s. dosiahla zisk 2,9 mil. €.

Je Zväz pre skladovanie zásob, a.s. platiteľom DPH?

Zväz pre skladovanie zásob, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zväz pre skladovanie zásob, a.s. sídli?

Zväz pre skladovanie zásob, a.s. má sídlo na adrese Vlčie hrdlo 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026