STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50575252
DIČ: 2120374498
IČ DPH: SK2120374498
Štefánikova 81, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 81, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 1. 11. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2017
Spisová značka: Sro/33616/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Javorský od 1. 11. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 66 % na 3,9 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 150,4 tis. €.

150,4 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
92,0 tis. €
Aktíva
12,2 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 818, 2022 1,0 tis., 2023 −415, 2024 2,3 tis., 2025 3,9 tis.202181820221,0 tis.2023−41520242,3 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 154,3 tis., 2022 125,7 tis., 2023 79,6 tis., 2024 136,4 tis., 2025 150,4 tis.2021154,3 tis.2022125,7 tis.202379,6 tis.2024136,4 tis.2025150,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 150,4 tis. € 3,9 tis. €
2024 136,4 tis. € 2,3 tis. €
2023 79,6 tis. € -415 €
2022 125,7 tis. € 1,0 tis. €
2021 154,3 tis. € 818 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,2 tis. €
  • Záväzky79,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. v konkurze?

STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. tržby 150,4 tis. €.

Je firma STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. platiteľom DPH?

STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. sídli?

STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. má sídlo na adrese Štefánikova 81, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026