Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50684736
DIČ: 2120417882
IČ DPH: SK2120417882
Kľušov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kľušov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.31
Dátum vzniku: 21. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2017
Spisová značka: Sro/33944/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Jakubašek od 21. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 65,3 tis. € a tržby jej narástli o 41 % na 6,3 mil. €.

6,3 mil. €
Tržby
65,3 tis. €
Zisk
6,3 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
11,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 41,2 tis., 2022 76,9 tis., 2023 134,8 tis., 2024 68,2 tis., 2025 65,3 tis.202141,2 tis.202276,9 tis.2023134,8 tis.202468,2 tis.202565,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,0 mil., 2022 3,7 mil., 2023 5,0 mil., 2024 4,4 mil., 2025 6,3 mil.20213,0 mil.20223,7 mil.20235,0 mil.20244,4 mil.20256,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,3 mil. € 65,3 tis. €
2024 4,4 mil. € 68,2 tis. €
2023 5,0 mil. € 134,8 tis. €
2022 3,7 mil. € 76,9 tis. €
2021 3,0 mil. € 41,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky979,4 tis. €
  • Finančné účty67,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov236,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie65,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky124,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky559,3 tis. €
  • Bankové úvery355,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. v konkurze?

Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. tržby 6,3 mil. €.

Je firma Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. dosiahla zisk 65,3 tis. €.

Je Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. platiteľom DPH?

Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. sídli?

Stavebníctvo Jakubašek, s. r. o. má sídlo na adrese Kľušov, 086 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026