RMC Média s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50400720
DIČ: 2120306617
IČ DPH: SK2120306617
Nová Vieska 145, Nová Vieska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová Vieska 145, Nová Vieska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 28. 6. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2016
Spisová značka: Sro/41149/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • István Silló od 28. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RMC Média s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 89,0 tis. € a tržby jej narástli o 76 % na 964,6 tis. €.

964,6 tis. €
Tržby
89,0 tis. €
Zisk
983,1 tis. €
Celkové výnosy
374,0 tis. €
Aktíva
94,0 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
19,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 20,3 tis., 2023 12,4 tis., 2024 78,6 tis., 2025 89,0 tis.20210202220,3 tis.202312,4 tis.202478,6 tis.202589,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 182,9 tis., 2023 403,4 tis., 2024 546,8 tis., 2025 964,6 tis.2021–2022182,9 tis.2023403,4 tis.2024546,8 tis.2025964,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 964,6 tis. € 89,0 tis. €
2024 546,8 tis. € 78,6 tis. €
2023 403,4 tis. € 12,4 tis. €
2022 182,9 tis. € 20,3 tis. €
2021 — 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok189,7 tis. €
  • Zásoby2 €
  • Krátkodobé pohľadávky16,0 tis. €
  • Finančné účty168,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie89,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky280,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RMC Média s.r.o. v konkurze?

RMC Média s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RMC Média s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RMC Média s.r.o. tržby 964,6 tis. €.

Je firma RMC Média s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RMC Média s.r.o. dosiahla zisk 89,0 tis. €.

Je RMC Média s.r.o. platiteľom DPH?

RMC Média s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RMC Média s.r.o. sídli?

RMC Média s.r.o. má sídlo na adrese Nová Vieska 145, Nová Vieska, 943 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026