Job matching s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50474944
DIČ: 2120348362
IČ DPH: SK2120348362
Mládežnícka 36/25, Tvrdošovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mládežnícka 36/25, Tvrdošovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 9. 9. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2016
Spisová značka: Sro/41570/N
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Prenájom hnuteľných vecí; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roland Varga od 27. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Karol Varga od 20. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Job matching s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,0 tis. € a tržby jej klesli o 73 % na 79,1 tis. €.

79,1 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Strata
87,6 tis. €
Celkové výnosy
421,6 tis. €
Aktíva
158,7 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
60,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,8 tis., 2022 8,6 tis., 2023 91,2 tis., 2024 24,8 tis., 2025 −2,0 tis.202131,8 tis.20228,6 tis.202391,2 tis.202424,8 tis.2025−2,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 94,2 tis., 2022 66,2 tis., 2023 206,9 tis., 2024 288,0 tis., 2025 79,1 tis.202194,2 tis.202266,2 tis.2023206,9 tis.2024288,0 tis.202579,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 79,1 tis. € -2,0 tis. €
2024 288,0 tis. € 24,8 tis. €
2023 206,9 tis. € 91,2 tis. €
2022 66,2 tis. € 8,6 tis. €
2021 94,2 tis. € 31,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok318,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok54,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,5 tis. €
  • Finančné účty19,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy15,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov140,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky74,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky729 €
  • Bankové úvery187,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Job matching s. r. o. v konkurze?

Job matching s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Job matching s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Job matching s. r. o. tržby 79,1 tis. €.

Je firma Job matching s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Job matching s. r. o. vykázala stratu 2,0 tis. €.

Je Job matching s. r. o. platiteľom DPH?

Job matching s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Job matching s. r. o. sídli?

Job matching s. r. o. má sídlo na adrese Mládežnícka 36/25, Tvrdošovce, 941 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026