mr-will s.r.o. v konkurze

V konkurznom konaní
Odvetvie (NACE): Spracovanie a konzervovanie zemiakov 10.31 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny; Výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov; Výroba mlynských výrobkov …

Základné údaje

IČO: 50375059
DIČ: 2120358306
Južná Trieda 48, Košice - JuhZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 1. 7. 2016
Spisová značka: Sro/39469/V
Základné imanie: 5,0 tis. €

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Behun od 1. 7. 2016
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €
  • Ladislav Vasiľ od 1. 7. 2016
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť mr-will s.r.o. v konkurze v roku 2025 zvýšila stratu o 119 % na 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 36,6 tis. €.

36,6 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Strata
36,6 tis. €
Celkové výnosy
-74,0 tis. €
Vlastné imanie
−32,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,9 tis., 2022 −16,9 tis., 2023 −13,3 tis., 2024 −5,6 tis., 2025 −12,3 tis.2021−16,9 tis.2022−16,9 tis.2023−13,3 tis.2024−5,6 tis.2025−12,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,9 tis., 2022 19,3 tis., 2023 8,8 tis., 2024 49,5 tis., 2025 36,6 tis.202129,9 tis.202219,3 tis.20238,8 tis.202449,5 tis.202536,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 36,6 tis.202536,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 3402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,6 tis. € -12,3 tis. €
2024 49,5 tis. € -5,6 tis. €
2023 8,8 tis. € -13,3 tis. €
2022 19,3 tis. € -16,9 tis. €
2021 29,9 tis. € -16,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — — — — — — 12,7 % 30,2 % −119,2 % 100,0 %
Návratnosť aktív (ROA) — −13,3 % — −606,6 % −202,0 % −145,9 % 2,2 % 12,0 % −34,4 % 100,0 %
Zisková marža −33,7 % — — — — — — — — —
Hrubá marža −32,8 % — — — — — — — — —
Celková zadlženosť — 245,2 % — — 407,4 % 202,4 % 82,8 % 60,1 % 71,2 % 0,0 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
025 A. Vlastné imanie −74 007 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 73 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov −66 741 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −12 339 €
034 B. Záväzky 74 007 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 74 007 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 3 334 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 340 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 70 333 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 36 625 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 36 625 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 48 624 €
011 C. Služby 48 624 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −11 999 €
019 Pridaná hodnota −11 999 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −11 999 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −12 339 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme mr-will s.r.o. v konkurze konkurzné konanie?

mr-will s.r.o. v konkurze je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma mr-will s.r.o. v konkurze tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala mr-will s.r.o. v konkurze tržby 36,6 tis. €.

Je firma mr-will s.r.o. v konkurze v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mr-will s.r.o. v konkurze vykázala stratu 12,3 tis. €.

Kde firma mr-will s.r.o. v konkurze sídli?

mr-will s.r.o. v konkurze má sídlo na adrese Južná Trieda 48, Košice - Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026