Mold Trade MF, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50279891
DIČ: 2120274398
IČ DPH: SK2120274398
Cestice 1023, Cestice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cestice 1023, Cestice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 29. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2021
Spisová značka: Sro/39058/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jakub Škultéty od 16. 2. 2023
    konateľ
  • Ing. Pavol Majerčák od 22. 4. 2021
    konateľ
  • MOLD-TRADE, spoločnosť s ručením obmedzeným od 25. 3. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mold Trade MF, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 413,0 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
413,0 tis. €
Strata
3,2 mil. €
Celkové výnosy
4,6 mil. €
Aktíva
485,7 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
−17,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −19,8 tis., 2022 402,0 tis., 2023 320,9 tis., 2024 121,3 tis., 2025 −413,0 tis.2021−19,8 tis.2022402,0 tis.2023320,9 tis.2024121,3 tis.2025−413,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,9 tis., 2022 2,7 mil., 2023 2,9 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,3 mil.202156,9 tis.20222,7 mil.20232,9 mil.20242,4 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € -413,0 tis. €
2024 2,4 mil. € 121,3 tis. €
2023 2,9 mil. € 320,9 tis. €
2022 2,7 mil. € 402,0 tis. €
2021 56,9 tis. € -19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby1,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky550,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky714,1 tis. €
  • Finančné účty9,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie371 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov843,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-413,0 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky248 €
  • Krátkodobé záväzky3,7 mil. €
  • Bankové úvery450,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mold Trade MF, s. r. o. v konkurze?

Mold Trade MF, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mold Trade MF, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mold Trade MF, s. r. o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma Mold Trade MF, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mold Trade MF, s. r. o. vykázala stratu 413,0 tis. €.

Je Mold Trade MF, s. r. o. platiteľom DPH?

Mold Trade MF, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mold Trade MF, s. r. o. sídli?

Mold Trade MF, s. r. o. má sídlo na adrese Cestice 1023, Cestice, 044 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026