Agro Valaliky ND, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47919400
DIČ: 2024148720
IČ DPH: SK2024148720
Cestice 1023, Cestice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cestice 1023, Cestice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 9. 10. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2015
Spisová značka: Sro/50899/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jakub Škultéty od 16. 2. 2023
    konateľ
  • Ing. Pavol Majerčák od 27. 11. 2020
    konateľ
  • Naše Farmy, a. s. od 13. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Agro Valaliky ND, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 74,8 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
74,8 tis. €
Strata
4,1 mil. €
Celkové výnosy
6,2 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
−11,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 836,4 tis., 2022 763,4 tis., 2023 134,8 tis., 2024 485,9 tis., 2025 −74,8 tis.2021836,4 tis.2022763,4 tis.2023134,8 tis.2024485,9 tis.2025−74,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,7 mil., 2022 3,7 mil., 2023 2,3 mil., 2024 3,4 mil., 2025 2,4 mil.20212,7 mil.20223,7 mil.20232,3 mil.20243,4 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € -74,8 tis. €
2024 3,4 mil. € 485,9 tis. €
2023 2,3 mil. € 134,8 tis. €
2022 3,7 mil. € 763,4 tis. €
2021 2,7 mil. € 836,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok10,1 tis. €
  • Zásoby967,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,2 mil. €
  • Finančné účty13,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy546,2 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-74,8 tis. €
  • Rezervy26,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-15,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €
  • Bankové úvery2,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Agro Valaliky ND, s. r. o. v konkurze?

Agro Valaliky ND, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Agro Valaliky ND, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Agro Valaliky ND, s. r. o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma Agro Valaliky ND, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Agro Valaliky ND, s. r. o. vykázala stratu 74,8 tis. €.

Je Agro Valaliky ND, s. r. o. platiteľom DPH?

Agro Valaliky ND, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Agro Valaliky ND, s. r. o. sídli?

Agro Valaliky ND, s. r. o. má sídlo na adrese Cestice 1023, Cestice, 044 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026