Next Level Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50264761
DIČ: 2120318222
IČ DPH: SK2120318222
Suchá Hora 328, Suchá Hora

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Suchá Hora 328, Suchá Hora Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.63
Dátum vzniku: 20. 4. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/75815/L
Predmet podnikania (výber): ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; prenájom hnuteľných vecí; Vykonávanie odťahovej služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Olešová od 8. 7. 2022
    konateľspoločník
  • Rastislav Oleš od 22. 8. 2016
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Next Level Invest s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 33,8 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 29,1 tis. €.

29,1 tis. €
Tržby
33,8 tis. €
Zisk
79,2 tis. €
Celkové výnosy
221,2 tis. €
Aktíva
66,3 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 4,4 tis., 2023 37,1 tis., 2024 −1,0 tis., 2025 33,8 tis.20211,8 tis.20224,4 tis.202337,1 tis.2024−1,0 tis.202533,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 84,3 tis., 2022 78,3 tis., 2023 185,1 tis., 2024 83,1 tis., 2025 29,1 tis.202184,3 tis.202278,3 tis.2023185,1 tis.202483,1 tis.202529,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,1 tis. € 33,8 tis. €
2024 83,1 tis. € -1,0 tis. €
2023 185,1 tis. € 37,1 tis. €
2022 78,3 tis. € 4,4 tis. €
2021 84,3 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok48,8 tis. €
  • Zásoby10,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,2 tis. €
  • Finančné účty142,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky154,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Next Level Invest s.r.o. v konkurze?

Next Level Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Next Level Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Next Level Invest s.r.o. tržby 29,1 tis. €.

Je firma Next Level Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Next Level Invest s.r.o. dosiahla zisk 33,8 tis. €.

Je Next Level Invest s.r.o. platiteľom DPH?

Next Level Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Next Level Invest s.r.o. sídli?

Next Level Invest s.r.o. má sídlo na adrese Suchá Hora 328, Suchá Hora, 027 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026