M&V agrofarm s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50895605
DIČ: 2120538266
IČ DPH: SK2120538266
Nová 217/97, Liesek

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 217/97, Liesek Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.41
Dátum vzniku: 24. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2018
Spisová značka: Sro/67818/L
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Tesárstvo; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Boča od 22. 3. 2018
    konateľspoločník
  • Veronika Bočová od 17. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M&V agrofarm s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 5,9 tis. € a tržby jej narástli o 56 % na 63,2 tis. €.

63,2 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
70,4 tis. €
Aktíva
30,6 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −29,1 tis., 2022 4,7 tis., 2023 −18,6 tis., 2024 481, 2025 5,9 tis.2021−29,1 tis.20224,7 tis.2023−18,6 tis.202448120255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,8 tis., 2022 33,9 tis., 2023 17,6 tis., 2024 40,6 tis., 2025 63,2 tis.202126,8 tis.202233,9 tis.202317,6 tis.202440,6 tis.202563,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,2 tis. € 5,9 tis. €
2024 40,6 tis. € 481 €
2023 17,6 tis. € -18,6 tis. €
2022 33,9 tis. € 4,7 tis. €
2021 26,8 tis. € -29,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,6 tis. €
  • Záväzky39,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M&V agrofarm s.r.o. v konkurze?

M&V agrofarm s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M&V agrofarm s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M&V agrofarm s.r.o. tržby 63,2 tis. €.

Je firma M&V agrofarm s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M&V agrofarm s.r.o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je M&V agrofarm s.r.o. platiteľom DPH?

M&V agrofarm s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M&V agrofarm s.r.o. sídli?

M&V agrofarm s.r.o. má sídlo na adrese Nová 217/97, Liesek, 027 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026