RT invest group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50146238
DIČ: 2120209586
Betliarska 22, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Betliarska 22, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 1. 3. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/109384/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Takáč od 4. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2020

Spoločnosť RT invest group s. r. o. v roku 2020 znížila zisk o 84 % na 290 € a tržby jej narástli o 19 % na 306,6 tis. €.

306,6 tis. €
Tržby
290 €
Zisk
5,5 tis. €
Aktíva
5,3 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2016 273, 2017 4,6 tis., 2018 876, 2019 1,8 tis., 2020 290201627320174,6 tis.201887620191,8 tis.2020290
Tržby (€)
Tržby (€): 2016 44,2 tis., 2017 62,7 tis., 2018 81,7 tis., 2019 257,1 tis., 2020 306,6 tis.201644,2 tis.201762,7 tis.201881,7 tis.2019257,1 tis.2020306,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2020 306,6 tis. € 290 €
2019 257,1 tis. € 1,8 tis. €
2018 81,7 tis. € 876 €
2017 62,7 tis. € 4,6 tis. €
2016 44,2 tis. € 273 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2020

Pasíva

  • Vlastné imanie5,3 tis. €
  • Záväzky164 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RT invest group s. r. o. v konkurze?

RT invest group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RT invest group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 mala RT invest group s. r. o. tržby 306,6 tis. €.

Je firma RT invest group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 RT invest group s. r. o. dosiahla zisk 290 €.

Kde firma RT invest group s. r. o. sídli?

RT invest group s. r. o. má sídlo na adrese Betliarska 22, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026