European Appliances Slovakia spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50063707
DIČ: 2120162275
IČ DPH: SK2120162275
Galvaniho 17/C, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 17/C, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.43
Dátum vzniku: 28. 11. 2015
Základné imanie: 8,3 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 12. 2015
Spisová značka: Sro/107663/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Burak Kıroğlu od 22. 9. 2025
    konateľ
  • Maciej Mienik od 22. 9. 2025
    konateľ
  • Beko Europe B.V. od 4. 10. 2025
    spoločník
  • Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o. od 8. 2. 2025
    spoločník
  • Akin Garzanli od 24. 7. 2026
    člen dozornej rady
  • Barış Alparslan od 22. 9. 2025
    člen dozornej rady
  • Cemal Dinçer od 26. 5. 2026
    člen dozornej rady
  • Polat Şen od 26. 5. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť European Appliances Slovakia spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 243,4 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 43,3 mil. €.

43,3 mil. €
Tržby
243,4 tis. €
Zisk
43,4 mil. €
Celkové výnosy
18,4 mil. €
Aktíva
9,3 mil. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
2,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −27,6 tis., 2022 195,7 tis., 2023 112,1 tis., 2024 271,8 tis., 2025 243,4 tis.2021−27,6 tis.2022195,7 tis.2023112,1 tis.2024271,8 tis.2025243,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 73,2 mil., 2022 75,3 mil., 2023 62,6 mil., 2024 51,6 mil., 2025 43,3 mil.202173,2 mil.202275,3 mil.202362,6 mil.202451,6 mil.202543,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 73,2 mil., 2022 75,3 mil., 2024 51,7 mil., 2025 43,4 mil.202173,2 mil.202275,3 mil.2023–202451,7 mil.202543,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 31,7 tis., 2022 152,6 tis., 2024 64,6 tis., 2025 21,3 tis.202131,7 tis.2022152,6 tis.2023–202464,6 tis.202521,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,3 mil. € 243,4 tis. €
2024 51,6 mil. € 271,8 tis. €
2023 62,6 mil. € 112,1 tis. €
2022 75,3 mil. € 195,7 tis. €
2021 73,2 mil. € -27,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,9 tis. €
  • Zásoby3,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie18,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,3 mil. €
  • Fondy zo zisku51,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov719,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie243,4 tis. €
  • Rezervy2,8 mil. €
  • Krátkodobé záväzky6,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie117,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma European Appliances Slovakia spol. s r.o. v konkurze?

European Appliances Slovakia spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma European Appliances Slovakia spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala European Appliances Slovakia spol. s r.o. tržby 43,3 mil. €.

Je firma European Appliances Slovakia spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 European Appliances Slovakia spol. s r.o. dosiahla zisk 243,4 tis. €.

Je European Appliances Slovakia spol. s r.o. platiteľom DPH?

European Appliances Slovakia spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma European Appliances Slovakia spol. s r.o. sídli?

European Appliances Slovakia spol. s r.o. má sídlo na adrese Galvaniho 17/C, Bratislava, 820 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026