Saidler & Co. Management s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50034031
DIČ: 2120161472
IČ DPH: SK2120161472
Mierové nám. 4, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierové nám. 4, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 30. 10. 2015
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 1. 2016
Spisová značka: Sro/32212/R
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Marek Doktor od 1. 12. 2022
    konateľ
  • Saidler & Co. Property AG od 31. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Saidler & Co. Management s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 18 % na 36,0 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
36,0 tis. €
Strata
2,5 mil. €
Celkové výnosy
3,9 mil. €
Aktíva
196,5 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
73,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,4 tis., 2022 5,2 tis., 2023 14,4 tis., 2024 −30,4 tis., 2025 −36,0 tis.202113,4 tis.20225,2 tis.202314,4 tis.2024−30,4 tis.2025−36,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 952,4 tis., 2022 643,2 tis., 2023 628,2 tis., 2024 975,8 tis., 2025 1,1 mil.2021952,4 tis.2022643,2 tis.2023628,2 tis.2024975,8 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € -36,0 tis. €
2024 975,8 tis. € -30,4 tis. €
2023 628,2 tis. € 14,4 tis. €
2022 643,2 tis. € 5,2 tis. €
2021 952,4 tis. € 13,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok800,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Finančné účty79,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Kapitálové fondy467,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-249,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-36,0 tis. €
  • Rezervy28,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,4 mil. €
  • Krátkodobé záväzky257,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Saidler & Co. Management s.r.o. v konkurze?

Saidler & Co. Management s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Saidler & Co. Management s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Saidler & Co. Management s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Saidler & Co. Management s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Saidler & Co. Management s.r.o. vykázala stratu 36,0 tis. €.

Je Saidler & Co. Management s.r.o. platiteľom DPH?

Saidler & Co. Management s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Saidler & Co. Management s.r.o. sídli?

Saidler & Co. Management s.r.o. má sídlo na adrese Mierové nám. 4, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026