Grandvino, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45704163
DIČ: 2023104061
IČ DPH: SK2023104061
Vlárska 49, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlárska 49, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 31. 8. 2010
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2010
Spisová značka: Sro/23464/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; počítačové služby; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Janík od 18. 9. 2015
    konateľspoločník
  • Juraj Drozd od 31. 8. 2010
    konateľspoločník
  • Matej Poláčik od 26. 4. 2025
    spoločník
  • Milan Drozd od 20. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Grandvino, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 88,1 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 3,5 mil. €.

3,5 mil. €
Tržby
88,1 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
861,4 tis. €
Aktíva
499,9 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
13,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,3 tis., 2022 130,9 tis., 2023 58,5 tis., 2024 68,5 tis., 2025 88,1 tis.202169,3 tis.2022130,9 tis.202358,5 tis.202468,5 tis.202588,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,8 mil., 2023 3,1 mil., 2024 3,4 mil., 2025 3,5 mil.20212,2 mil.20222,8 mil.20233,1 mil.20243,4 mil.20253,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,5 mil. € 88,1 tis. €
2024 3,4 mil. € 68,5 tis. €
2023 3,1 mil. € 58,5 tis. €
2022 2,8 mil. € 130,9 tis. €
2021 2,2 mil. € 69,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok7,0 tis. €
  • Zásoby348,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky157,8 tis. €
  • Finančné účty309,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov395,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie88,1 tis. €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky336,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Grandvino, s. r. o. v konkurze?

Grandvino, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Grandvino, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Grandvino, s. r. o. tržby 3,5 mil. €.

Je firma Grandvino, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Grandvino, s. r. o. dosiahla zisk 88,1 tis. €.

Je Grandvino, s. r. o. platiteľom DPH?

Grandvino, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Grandvino, s. r. o. sídli?

Grandvino, s. r. o. má sídlo na adrese Vlárska 49, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026