MUDr. Anton Nemčík, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50012401
DIČ: 2120148019
Zoborská 128, Skačany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zoborská 128, Skačany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 28. 10. 2015
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32205/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Anton Nemčík od 28. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 38,8 tis. € a tržby jej ostali na 159,5 tis. €.

159,5 tis. €
Tržby
38,8 tis. €
Zisk
159,5 tis. €
Celkové výnosy
288,4 tis. €
Aktíva
282,6 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
72,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,0 tis., 2022 15,0 tis., 2023 38,9 tis., 2024 39,1 tis., 2025 38,8 tis.202132,0 tis.202215,0 tis.202338,9 tis.202439,1 tis.202538,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 115,0 tis., 2022 118,4 tis., 2023 145,0 tis., 2024 160,1 tis., 2025 159,5 tis.2021115,0 tis.2022118,4 tis.2023145,0 tis.2024160,1 tis.2025159,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 159,5 tis. € 38,8 tis. €
2024 160,1 tis. € 39,1 tis. €
2023 145,0 tis. € 38,9 tis. €
2022 118,4 tis. € 15,0 tis. €
2021 115,0 tis. € 32,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,3 tis. €
  • Zásoby19 €
  • Krátkodobé pohľadávky16,8 tis. €
  • Finančné účty251,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov237,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,8 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky529 €
  • Krátkodobé záväzky4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. tržby 159,5 tis. €.

Je firma MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. dosiahla zisk 38,8 tis. €.

Kde firma MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. sídli?

MUDr. Anton Nemčík, s.r.o. má sídlo na adrese Zoborská 128, Skačany, 958 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026