Eva Trade Company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48333328
DIČ: 2120138163
IČ DPH: SK2120138163
Družby 1307, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družby 1307, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti členských organizácií 94200
Dátum vzniku: 22. 3. 1993
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 11. 2015
Spisová značka: L 52715/MSPH
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Slávič od 14. 10. 2022
    konateľ
  • Slamm od 22. 10. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Eva Trade Company s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 12,3 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 163,5 tis. €.

163,5 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Zisk
474,8 tis. €
Celkové výnosy
210,2 tis. €
Aktíva
39,8 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
23,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −21,5 tis., 2022 −23,1 tis., 2023 21,1 tis., 2024 −14,0 tis., 2025 12,3 tis.2021−21,5 tis.2022−23,1 tis.202321,1 tis.2024−14,0 tis.202512,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 170,4 tis., 2022 164,6 tis., 2023 206,0 tis., 2024 161,0 tis., 2025 163,5 tis.2021170,4 tis.2022164,6 tis.2023206,0 tis.2024161,0 tis.2025163,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 163,5 tis. € 12,3 tis. €
2024 161,0 tis. € -14,0 tis. €
2023 206,0 tis. € 21,1 tis. €
2022 164,6 tis. € -23,1 tis. €
2021 170,4 tis. € -21,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok154,4 tis. €
  • Zásoby31,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 tis. €
  • Finančné účty21,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy11,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky29 €
  • Krátkodobé záväzky170,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Eva Trade Company s.r.o. v konkurze?

Eva Trade Company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Eva Trade Company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Eva Trade Company s.r.o. tržby 163,5 tis. €.

Je firma Eva Trade Company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Eva Trade Company s.r.o. dosiahla zisk 12,3 tis. €.

Je Eva Trade Company s.r.o. platiteľom DPH?

Eva Trade Company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Eva Trade Company s.r.o. sídli?

Eva Trade Company s.r.o. má sídlo na adrese Družby 1307, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026