NAMBUGE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44742134
DIČ: 2022815212
IČ DPH: SK2022815212
Krušovská 1631/34, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krušovská 1631/34, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti členských organizácií 94996
Dátum vzniku: 17. 8. 1992
Základné imanie: 27,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2009
Spisová značka: L 48230/MSPH
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Veronika Nambuge od 1. 5. 2009
    konateľspoločník
  • Dimuth Nambuge od 16. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAMBUGE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 288,9 tis. €.

288,9 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
293,1 tis. €
Celkové výnosy
108,0 tis. €
Aktíva
23,5 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
27,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 272, 2022 955, 2023 3,5 tis., 2024 8,8 tis., 2025 6,3 tis.2021272202295520233,5 tis.20248,8 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,0 tis., 2022 247,9 tis., 2023 278,4 tis., 2024 314,7 tis., 2025 288,9 tis.2021142,0 tis.2022247,9 tis.2023278,4 tis.2024314,7 tis.2025288,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 288,9 tis. € 6,3 tis. €
2024 314,7 tis. € 8,8 tis. €
2023 278,4 tis. € 3,5 tis. €
2022 247,9 tis. € 955 €
2021 142,0 tis. € 272 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,6 tis. €
  • Zásoby1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,1 tis. €
  • Finančné účty92,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie339 €

Pasíva

  • Základné imanie27,0 tis. €
  • Fondy zo zisku350 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-10,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky318 €
  • Krátkodobé záväzky52,6 tis. €
  • Bankové úvery31,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAMBUGE, s.r.o. v konkurze?

NAMBUGE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAMBUGE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAMBUGE, s.r.o. tržby 288,9 tis. €.

Je firma NAMBUGE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAMBUGE, s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je NAMBUGE, s.r.o. platiteľom DPH?

NAMBUGE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAMBUGE, s.r.o. sídli?

NAMBUGE, s.r.o. má sídlo na adrese Krušovská 1631/34, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026