CTPark Hlohovec, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48292966
DIČ: 2120136755
IČ DPH: SK2120136755
Laurinská 18, Bratislava-Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 18, Bratislava-Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 26. 9. 2015
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 2. 2018
Spisová značka: Sro/106497/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Šimo od 1. 7. 2022
    konateľ
  • Peter Janko od 25. 3. 2024
    konateľ
  • Remon Vos od 15. 6. 2026
    konateľ
  • CTP CEE Sub Holding, spol. s r.o. od 28. 5. 2021
    spoločník
  • Ctp Property B.V. od 3. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CTPark Hlohovec, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 888,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
888,5 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
14,7 mil. €
Aktíva
6,2 mil. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
96,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 598,0 tis., 2022 673,4 tis., 2023 835,1 tis., 2024 878,9 tis., 2025 888,5 tis.2021598,0 tis.2022673,4 tis.2023835,1 tis.2024878,9 tis.2025888,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,9 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,1 mil.20211,7 mil.20221,8 mil.20231,9 mil.20242,1 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 888,5 tis. €
2024 2,1 mil. € 878,9 tis. €
2023 1,9 mil. € 835,1 tis. €
2022 1,8 mil. € 673,4 tis. €
2021 1,7 mil. € 598,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok14,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,1 tis. €
  • Finančné účty511,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Kapitálové fondy1,5 mil. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie888,5 tis. €
  • Rezervy5,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,9 mil. €
  • Krátkodobé záväzky95,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie530,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CTPark Hlohovec, spol. s r.o. v konkurze?

CTPark Hlohovec, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CTPark Hlohovec, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CTPark Hlohovec, spol. s r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma CTPark Hlohovec, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CTPark Hlohovec, spol. s r.o. dosiahla zisk 888,5 tis. €.

Je CTPark Hlohovec, spol. s r.o. platiteľom DPH?

CTPark Hlohovec, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CTPark Hlohovec, spol. s r.o. sídli?

CTPark Hlohovec, spol. s r.o. má sídlo na adrese Laurinská 18, Bratislava-Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026