Volis International, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46817719
DIČ: 2023598346
IČ DPH: SK2023598346
Štefánikova 19, Bratislava-Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 19, Bratislava-Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 11. 9. 2012
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2012
Spisová značka: Sro/83924/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Volek od 11. 9. 2012
    konateľ
  • Ing. Rastislav Talárovič od 18. 6. 2024
    spoločník
  • VISIBILITY s. r. o. od 28. 6. 2024
    spoločník
  • Volis Group s.r.o. od 18. 6. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Volis International, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 151,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 828,8 tis. €.

828,8 tis. €
Tržby
151,8 tis. €
Zisk
843,1 tis. €
Celkové výnosy
555,0 tis. €
Aktíva
190,3 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
30,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,4 tis., 2022 14,8 tis., 2023 868, 2024 165,1 tis., 2025 151,8 tis.202140,4 tis.202214,8 tis.20238682024165,1 tis.2025151,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 645,8 tis., 2022 725,2 tis., 2023 745,2 tis., 2024 800,2 tis., 2025 828,8 tis.2021645,8 tis.2022725,2 tis.2023745,2 tis.2024800,2 tis.2025828,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 828,8 tis. € 151,8 tis. €
2024 800,2 tis. € 165,1 tis. €
2023 745,2 tis. € 868 €
2022 725,2 tis. € 14,8 tis. €
2021 645,8 tis. € 40,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok74,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky73,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky247,5 tis. €
  • Finančné účty159,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie151,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky323,7 tis. €
  • Bankové úvery28,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Volis International, s. r. o. v konkurze?

Volis International, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Volis International, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Volis International, s. r. o. tržby 828,8 tis. €.

Je firma Volis International, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Volis International, s. r. o. dosiahla zisk 151,8 tis. €.

Je Volis International, s. r. o. platiteľom DPH?

Volis International, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Volis International, s. r. o. sídli?

Volis International, s. r. o. má sídlo na adrese Štefánikova 19, Bratislava-Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026