CeLiga & Partners s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48212377
DIČ: 2120095582
IČ DPH: SK2120095582
Hollého 185, Veľké Kostoľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 185, Veľké Kostoľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 10. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/63759/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Čeliga od 18. 6. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CeLiga & Partners s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 1,8 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 17,3 tis. €.

17,3 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Zisk
30,1 tis. €
Aktíva
27,3 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 94, 2022 5,4 tis., 2023 1,2 tis., 2024 2,9 tis., 2025 1,8 tis.20219420225,4 tis.20231,2 tis.20242,9 tis.20251,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,8 tis., 2022 13,3 tis., 2023 8,8 tis., 2024 14,2 tis., 2025 17,3 tis.20219,8 tis.202213,3 tis.20238,8 tis.202414,2 tis.202517,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,3 tis. € 1,8 tis. €
2024 14,2 tis. € 2,9 tis. €
2023 8,8 tis. € 1,2 tis. €
2022 13,3 tis. € 5,4 tis. €
2021 9,8 tis. € 94 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,3 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CeLiga & Partners s. r. o. v konkurze?

CeLiga & Partners s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CeLiga & Partners s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CeLiga & Partners s. r. o. tržby 17,3 tis. €.

Je firma CeLiga & Partners s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CeLiga & Partners s. r. o. dosiahla zisk 1,8 tis. €.

Je CeLiga & Partners s. r. o. platiteľom DPH?

CeLiga & Partners s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CeLiga & Partners s. r. o. sídli?

CeLiga & Partners s. r. o. má sídlo na adrese Hollého 185, Veľké Kostoľany, 922 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026