M.K.MONT SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48115509
DIČ: 2120048491
IČ DPH: SK2120048491
Potvorice 291, Potvorice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Potvorice 291, Potvorice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.29
Dátum vzniku: 8. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2015
Spisová značka: Sro/31495/R
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Kerak od 8. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.K.MONT SK s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 372,5 tis. €.

372,5 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Strata
396,1 tis. €
Celkové výnosy
376,8 tis. €
Aktíva
198,2 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
27,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,2 tis., 2022 74,0 tis., 2023 37,8 tis., 2024 46,1 tis., 2025 −1,2 tis.202170,2 tis.202274,0 tis.202337,8 tis.202446,1 tis.2025−1,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 459,9 tis., 2022 446,7 tis., 2023 530,7 tis., 2024 543,2 tis., 2025 372,5 tis.2021459,9 tis.2022446,7 tis.2023530,7 tis.2024543,2 tis.2025372,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 372,5 tis. € -1,2 tis. €
2024 543,2 tis. € 46,1 tis. €
2023 530,7 tis. € 37,8 tis. €
2022 446,7 tis. € 74,0 tis. €
2021 459,9 tis. € 70,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok240,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,3 tis. €
  • Finančné účty70,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov193,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky48,8 tis. €
  • Bankové úvery114,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.K.MONT SK s.r.o. v konkurze?

M.K.MONT SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.K.MONT SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.K.MONT SK s.r.o. tržby 372,5 tis. €.

Je firma M.K.MONT SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.K.MONT SK s.r.o. vykázala stratu 1,2 tis. €.

Je M.K.MONT SK s.r.o. platiteľom DPH?

M.K.MONT SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.K.MONT SK s.r.o. sídli?

M.K.MONT SK s.r.o. má sídlo na adrese Potvorice 291, Potvorice, 916 25.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026