PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47970553
DIČ: 2024160325
IČ DPH: SK2024160325
Doľany 434, Doľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Doľany 434, Doľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.20
Dátum vzniku: 20. 11. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 1. 2015
Spisová značka: Sro/101336/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Tichý od 26. 3. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 112,8 tis. € a tržby jej narástli o 481 % na 593,1 tis. €.

593,1 tis. €
Tržby
112,8 tis. €
Zisk
608,4 tis. €
Celkové výnosy
550,1 tis. €
Aktíva
135,5 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
50,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 7,6 tis., 2023 15,8 tis., 2024 −6,0 tis., 2025 112,8 tis.20211,7 tis.20227,6 tis.202315,8 tis.2024−6,0 tis.2025112,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,5 tis., 2022 112,8 tis., 2023 135,6 tis., 2024 102,0 tis., 2025 593,1 tis.2021132,5 tis.2022112,8 tis.2023135,6 tis.2024102,0 tis.2025593,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 593,1 tis. € 112,8 tis. €
2024 102,0 tis. € -6,0 tis. €
2023 135,6 tis. € 15,8 tis. €
2022 112,8 tis. € 7,6 tis. €
2021 132,5 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok79,1 tis. €
  • Zásoby22,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky69,7 tis. €
  • Finančné účty378,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov17,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie112,8 tis. €
  • Rezervy7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky402,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. v konkurze?

PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. tržby 593,1 tis. €.

Je firma PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. dosiahla zisk 112,8 tis. €.

Je PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. platiteľom DPH?

PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. sídli?

PVOD Doľany živočíšna výroba, s. r. o. má sídlo na adrese Doľany 434, Doľany, 900 88.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026