HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31601014
DIČ: 2020454634
IČ DPH: SK2020454634
Predné Hálny 2530, Brezno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Predné Hálny 2530, Brezno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 21. 2. 1994
Základné imanie: 49,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1994
Spisová značka: Sro/1725/S
Predmet podnikania (výber): - nákup a predaj tovaru mimo viazaného a koncesovaného; - sprostredkovanie obchodu; - piliarska výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Pěč od 15. 8. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Jaroslav Ľupták od 21. 2. 1994
    konateľspoločník
  • Ing. Július Mráz od 15. 8. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 84 % na 24,3 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 3,9 mil. €.

3,9 mil. €
Tržby
24,3 tis. €
Strata
4,9 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
242,9 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 179,5 tis., 2022 216,7 tis., 2023 39,2 tis., 2024 −150,2 tis., 2025 −24,3 tis.2021179,5 tis.2022216,7 tis.202339,2 tis.2024−150,2 tis.2025−24,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,6 mil., 2022 4,0 mil., 2023 3,8 mil., 2024 3,5 mil., 2025 3,9 mil.20213,6 mil.20224,0 mil.20233,8 mil.20243,5 mil.20253,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 mil. € -24,3 tis. €
2024 3,5 mil. € -150,2 tis. €
2023 3,8 mil. € 39,2 tis. €
2022 4,0 mil. € 216,7 tis. €
2021 3,6 mil. € 179,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Zásoby550,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky297,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky253,0 tis. €
  • Finančné účty5,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie49,8 tis. €
  • Kapitálové fondy114,3 tis. €
  • Fondy zo zisku20,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov82,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-24,3 tis. €
  • Rezervy50,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky353,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky863,0 tis. €
  • Bankové úvery894,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie546,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. v konkurze?

HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. tržby 3,9 mil. €.

Je firma HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. vykázala stratu 24,3 tis. €.

Je HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. platiteľom DPH?

HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. sídli?

HOLDES - horehronská lesná a drevárska spoločnosť, s. r. o. má sídlo na adrese Predné Hálny 2530, Brezno, 977 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026