UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47926481
DIČ: 2024144155
IČ DPH: SK2024144155
Šancová 1/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šancová 1/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 8. 10. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2025
Spisová značka: Sro/100721/B
Predmet podnikania: sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Longauer od 12. 5. 2015
    konateľ
  • Mgr. Peter Palkovič od 15. 2. 2017
    konateľ
  • UniCredit Leasing Slovakia, a. s. od 8. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 581 % na 27,3 tis. € a tržby jej narástli o 269 % na 775,6 tis. €.

775,6 tis. €
Tržby
27,3 tis. €
Zisk
775,6 tis. €
Celkové výnosy
268,3 tis. €
Aktíva
53,2 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
76,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 2,8 tis., 2023 2,3 tis., 2024 4,0 tis., 2025 27,3 tis.20213,3 tis.20222,8 tis.20232,3 tis.20244,0 tis.202527,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 86,2 tis., 2022 75,4 tis., 2023 75,5 tis., 2024 210,2 tis., 2025 775,6 tis.202186,2 tis.202275,4 tis.202375,5 tis.2024210,2 tis.2025775,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 775,6 tis. € 27,3 tis. €
2024 210,2 tis. € 4,0 tis. €
2023 75,5 tis. € 2,3 tis. €
2022 75,4 tis. € 2,8 tis. €
2021 86,2 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky2,3 tis. €
  • Finančné účty7,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie258,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,3 tis. €
  • Rezervy19,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,5 tis. €
  • Bankové úvery121,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. v konkurze?

UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. tržby 775,6 tis. €.

Je firma UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. dosiahla zisk 27,3 tis. €.

Je UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. platiteľom DPH?

UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. sídli?

UniCredit Leasing Insurance Services, s. r. o. má sídlo na adrese Šancová 1/A, Bratislava, 814 99.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026